PROJE PAYDAŞLARI

1453’te Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethetmesiyle başlayan “Yeni Çağ”ın bir diğer önemli olayı da, İstanbul Üniversitesi’nin geleceğe uzanan temellerinin atılmasıdır. İstanbul Üniversitesi, Avrupa’da kurulan ilk 10 üniversiteden biri olma özelliğini de gururla taşımaktadır. Geçen yüzyıllar boyunca İstanbul Üniversitesi, çağının ilerisinde pek çok değişim yaşamıştır; değişmeyen tek olgu ise, bilimsel alandaki öncülüğüdür.

www.istanbul.edu.tr

 

Sadri Alışık Sokak No:25 D:5 Beyoğlu / İstanbul
0212 243 63 04 – info.ankara@swsglobal.com

Mahatma Gandi Cad. No:26/2 G.O.P. Ankara
0312 442 2426 – 0 0312 442 2427

SWS Grubu’nun bir parçası olan SWS Engineering, altyapı inşaatlarında aktif  bir mühendislik firmasıdır. Adını “Zemin”, “Su” ve “Yapılar”ı temsil eden ingilizce soil, water ve structures kelimelerinden alan firma, 30 seneyi aşkın süredir, tasarım ve yapı çalışmalarında sürdürülebilir ekonomik, çevresel ve sosyal izlerin öneminin bilincinde olarak, yerel toplulukların altyapısal belkemiğini oluşturan uzman mühendislik, proje yönetimi ile risk yönetimi hizmetleri sunmaktadır.

Anahtar sektörler olan tünel, metro, otoyol, altgeçit ile enerji alanlarında mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek adına Trento, Torino, Roma (İtalya), Ankara (Türkiye), Londra (İngiltere) ve Toronto (Kanada)’da şubeleri blunmaktadır.

Tasarım ve uygulama aşamalarında BIM (Building Informatin Modeling) yöntemini derinlemesine bilgi ile başarılı bir şekilde uygulayan firma ayrıca modelleme, risk yönetimi ve risk değerlendirme hizmetleri ile yol, demiryolu, köprü ve baraj inşaatları için etkin destek sunmaktadır.

Mahatma Gandi Cad. No:26/2 G.O.P. Ankara
0312 442 2426 – 0 0312 442 2427

RPA S.p.A, 1969 yılından beri inşaat ve çevre mühendisliği alanlarında faaliyet gösteren, tamamen özel sermayeli en önemli İtalyan mühendislik şirketlerinden biridir.

Firma, otuz yılı aşkın bir sürede, orijinal yenilikçi yapısını koruyarak, çeşitli sektörlerin işbirliği ve entegrasyonuna dayalı tasarım, fizibilite etüdleri ve eserlerin denetimi gibi disiplinlerarası bir yaklaşım ile büyümüştür. Şirketin boyutu, sahip olduğu teçhizat, kolektif çalışma grubu ve 30 yılı aşkın deneyimi, yenilikçi çözümlerin geliştirilmesinde ve büyük ölçekli projeler ya da “sistemlere” karşı karşıya kalındığında  yüksek bir uzmanlık garantisi vermektedir.

Ulaştırma, çevre ve enerji, hidrolik, hidroloji ve kamu binaları ve çok sayıda mühendislik hizmeti sunabilen RPA S.p.A’nın ana faaliyet sektörleridir.  Yrıca, geleneksel tasarım ve denetim hizmetleri dışında firma, fizibilite çalışmaları, ön, kesin ve uygulama projeleri, proje yönetimi ve denetimi, güvenlik koordinasyonu, teknik idari yardım, mesleki eğitim, projelerin kurulumu ve tesislerin yönetimi gibi hizmetler de vermektedir.

    İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ


İstanbul Üniversitesi
Merkez Kampüsü
34452 Beyazıt,Fatih/İstanbul

Tel: 0 (212) 440 00 00

yapiisl@istanbul.edu.tr

İLETİŞİM FORMU

Web Tasarım ArtArda